Skip to:
Content
Pages
Categories
Search
Top
Bottom

General

Name

jerkolalo

About Me

BienfaitsAlman Çoban cins hakkında
Alman Çoban hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Eh, doğru yere geldi! Alman Çoban cins hakkında bazı şaşırtıcı gerçekleri öğrenmek için okumaya devam edin.

Çoban Profil Alman Çoban aleman¿A neye? Alman Çoban çok iyi fiziksel görünümü ile köpek bir cins.

Onlar güçlü, kaslı vücut ve harika bir ceket var. siyah ve ten rengi, her şey siyah ya da gri: Bu ceket, genellikle, aşağıdaki renklerde geliyor. Bununla birlikte, karaciğer, beyaz ve mavi olarak daha az yaygın renk vardır.

Alman çoban nedir kişilik nedir?

Alman Çoban cins hakkında en iyi şeylerden biri de inanılmaz bir kişilik. Onlar inanılmaz derecede cesur, her zaman tetikte, akıllı ve çok sadık.

Alman çoban çok sahiplerine bağlı, ama onlar yabancılara karşı dikkatli olabilir. zekası ve insan yaşamına duyduğu büyük saygı nedeniyle, Alman Çoban genellikle körler köpekler gibi önemli görevler için kullanılan ve arama ve kurtarma köpekleri edilir. zeka Bu özellik aynı zamanda Alman Çoban tren için bir zevk yapar.

Ne kadar büyük bir Alman çoban büyür?

Bu köpekler oldukça büyüktür. Bir Alman çoban erkek yaklaşık 24 ila 26 inç (60-65 cm) yüksekliğe kadar büyüyebilir. Bir Alman çoban kadın yaklaşık 22 ila 24 inç (55-60 cm) yüksekliğe kadar büyüyebilir. Hem kadın olarak Alman Çoban erkek yaklaşık 77-85 pound (35-40 kilogram) ağırlığında olacaktır.

Nedeniyle büyük bir boyuta, Alman Çoban bol, geniş bir bahçe ile ideal bir ev ile bir yerde yaşamak gerekiyor. Eğer bir daire ya da küçük bir evde yaşıyorsanız Ancak, yine de bir Alman çoban olabilir, ancak daha sık egzersiz gerekiyor.

Alman çoban corriendo¿Es çok egzersiz bir Alman çoban mı ihtiyacın var mı?

Alman Çoban ırkı hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, egzersiz seviyorum.

Yani eğer düzenli egzersiz programına taahhüt edebilmek için gidiyoruz ilk karar vermelisiniz, bir Alman Çoban sahibi tasarlıyoruz. Sen ırk ya da yerel bir parkta plaja gitmek, hatta oyun oynamak yürür gidiş olmak üzere, çeşitli şekillerde Alman Çoban egzersiz yapabilirsiniz.

Ne zamandır canlı Alman Çoban?

Alman Çoban cins yaklaşık on üç yıl yaşayacak.

Alman Çoban saç çok kaybetti mi?

Ne yazık ki, Alman Çoban Köpeği cins düzenli olarak saç kaybeder. Alman Çoban kürk yeterince sık fırça Ve eğer her yerde saç ile bitireceğiz. İdeal olarak, günlük Alman çoban kürk fırçalayın.

Alman Çoban yarışı hakkında yukarıdaki bilgilerden, onlar etkileyici bir köpek bir cins olduğunu görebilirsiniz. Onlar inanılmaz kişilikleri var ve fiziksel ve kaslı bir görünüm ecxelente. Şaşılacak Alman Çoban günümüz toplumunda böyle popüler bir seçimdir.

Aşağıda Alman Çoban cins görüntülerin bir galeri: Alman Çoban Köpekleri Tarihi
Alman Çoban geçmişi hakkında öğrenme ile ilgileniyor musunuz? Eh, bu konu hakkında şu bilgiler. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Aşağıda göreceğiniz gibi Hektor SchwabenEl Alman Çoban, fantastik bir doğa ile köpek harika bir cins ve uzun bir süre var olmuştur.

Cins 1800’lerde kökenli olduğuna inanıyordu ve onun adına göre, Alman Çoban Almanya’da kaynaklanmaktadır. cins yerli Alman köpekleri geçerek çıkmıştır.
onun ilk günlerde, Alman çoban çoban olarak kullanılmıştır. Alman Çoban nedeniyle koyun davranır hangi ile sakin mizaç ve dikkatli mükemmel bir çoban köpeği olduğunu. sheepdogs diğer ırkları gibi onlar, ısırmak ya da koyun korkmam.
Alman Çoban tarihi hakkında ilginç bir gerçeği Alman Çoban Kulübü kulübü için Alman adı Verein für Deutsche Schäferhunde ise 1899 yılında kuruldu olduğunu. Bu kulüp ilk başkanı LSO oldu Von Stephanitz tarafından kuruldu.
Amerika’da ırk kulüp 1913 civarında, daha sonra kuruldu.
1900 yılında Alman Çoban cins Almanya’da çok popüler oldu. Bu popülerlik sonra dünyaya yayıldı.
cins İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman ordusu tarafından kullanıldı. Yaklaşık 40.000 Alman Çoban savaş sırasında kullanıldığı düşünülmektedir. Alman Çoban cins de Ordu ve İkinci Dünya Savaşı Kraliyet Hava Kuvvetleri tarafından kullanılmıştır.
yarış zamanla birçok farklı işlevler için kullanılır olmuştur çünkü Alman Çoban tarihi, oldukça ilginç. Biz Yukarıda da belirtildiği gibi çobanları olarak kullanıldı ve aynı zamanda savaş zamanlarında yardımcı oldu. Ancak, tarih ve hatta bugün boyunca, Alman çoban bile daha fazla özellik kullanılır. Yardım polis işçileri yardım ve kurtarma köpekleri ve körler için rehber köpek olarak sık sık kullanılır. Alman Çoban yüzünden cesur ve sadık doğanın bu roller için seçilir. Ayrıca, Alman Çoban Köpeği cins yarış bu pozisyonları karşılamak için seçilir temel nedeni, seninkinden daha önce insan hayatını kurtarmak için korkmuyor.
Yukarıda gördüğünüz gibi, Alman Çoban tarihi ilginç şeyler doludur. fantastik karakter ile birlikte, tarih de Alman çoban bugün köpeğin harika ve popüler cins yapar. Yani ailenin bir parçası olarak, bir Alman Çoban benimseyen düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle karar alarak Alman Çoban correcta.Características
Eğer ailenin bir parçası olarak, bir Alman Çoban benimseyerek düşünüyorum, ama öncelikle ırk hakkında daha fazla bilgi için istiyoruz? Eh, Alman Çoban hakkında aşağıdaki gerçekler mücadelenizde size yardımcı olacaktır.

alemanEl çoban Alman Çoban birçok özellik ve ilginç özelliklere sahip köpek harika bir cins olduğunu.
Alman çobanlar hakkında en ilginç gerçekler bazıları için okumaya devam edin.

Alman Çoban fantastik bir fiziksel görünüme sahip; Onlar güçlü ve kaslı köpekler vardır.
Bu kat, farklı türde bir dizi sahiptirler; çift ​​katmanlı, uzun saç ve peluş ceket. Bunlar tamamen siyah veya samur, genellikle siyah ve kahverengi vardır. Daha az görülen renkler, karaciğer, beyaz ve mavi içerir.
Alman Çoban Köpekleri hakkında Diğer veriler köpek büyük büyüyen bir cins. Alman Çoban Köpeği büyük bir köpektir. Bir Alman çoban erkek yaklaşık yirmi dört yirmi altı inç (altmış altmış beş santimetre) yüksekliğe ulaşacak. Bir dişi Alman Çoban yaklaşık yirmi iki yirmi dört inç (elli beş altmış santimetre) bir yüksekliğe ulaşır. Her iki cinsiyette yaklaşık yetmiş yedi seksen beş pound (otuz beş kırk kilogram) ağırlığında olacaktır.
Alman Çoban harika bir doğası var. sadık, cesur, sakin, uyarı ve akıllı köpekler vardır. Bu yarış da insan, haftanın herhangi bir günü için hayat vermek aslında dikkat çekicidir. Alman Çoban da çok ailelerine bağlı olmak, ama önce görmedim insanlar için tehlikeli olabilir.
tüm köpek ırkları gibi, doğru eğitim olmadan, Alman Çoban işlemek için zor olabilir. Eğer baştan Alman Çoban eğitim başlarsanız Ancak, herhangi bir sorun olması gerekir. Ek bir avantaj olarak, Alman Çoban istihbarat tren kolaylaştırır.
İnsanların sormak Alman çobanlar hakkında başka gerçekler “uzun yarışı nasıl yaşadığını?” Alman Çoban yaklaşık on üç yıl yaşıyor.
Alman Çoban Köpeği cins ideal bir büyük bahçesinde bir evde yaşamak gerekir. Eğer bir daire ya da küçük bir evde yaşamak Ama eğer hala bir Alman çoban sahibi olabilir, ancak çok sık egzersiz var.
Eğer öğrenmek gerekir Alman Çoban Köpekleri hakkında başka gerçekler bu cins egzersiz bir sürü gerektirir. İdeal olarak, bir günlük egzersiz olacaktır. egzersiz her türlü hile yapacak. çalışan ya da Alman Çoban ile yürüyen bir köpek parka gitmek için. Alman Çoban egzersiz de onunla sosyalleşmek için harika bir yoldur.
Gördüğünüz gibi, Alman Çoban harika köpekler vardır. Onlar fantastik bir fiziksel görünüm ve şaşırtıcı bir doğası var. Eğer ailenin bir parçası olarak, bir Alman Çoban benimseyen düşünüyorsun, o zaman büyük bir seçim yapıyoruz.

Alman Çoban cins Sağlık sorunları
Sağlıklı bir Alman çoban bu nedenle, bu ırkın sahibi iseniz Alman Çoban sağlık sorunları ile ilgili tüm bir zorunluluktur öğrenmek, mutlu bir Alman çoban.

Eğer Alman Çoban herhangi bir sağlık sorunu olan düşünüyorsanız enfermoEn Birincisi, daha sonra yerel bir veteriner ile randevu almaları gerekmektedir. Sana doğru bir teşhis ve tedavi planı vermek Capz olacaktır.

sadece düşünmelisiniz Alman Çoban cins sağlık sorunları bazıları şunlardır:

Deri alerjileri. sağlık konularında Alman çoban öğrenerek, yakında deri alerjileri hakkında bilgi bulabilirsiniz. deri alerjileri ana nedenlerinden ikisi gıda alerjileri ve pire vardır. Eğer tedavi edilmezse, deri alerjileri Alman Çoban için çok rahatsız edici olabilir. Eğer Alman Çoban Köpeği bir cilt alerjisi olan hissediyorum, bu nedenle, durumu kontrol etmek tavsiye ve ilaç sunmak mümkün olacaktır yerel veteriner ile randevu.

Diyabet. Alman Çoban şeker ve yağ oranı yüksek gıdalar açısından zengin bir diyet varsa, o zaman bu diyabet gelişimine yol açabilir. Alman Çoban diyabet gelişirse o zaman özel çekimler için veterinere düzenli ziyaretler gerekecektir. Ancak, diyabet için en iyi tedavi önleme bu Alman Çoban yağ ve şeker sağlıklı bir diyet düşük aldığında emin olun anlamına gelir olduğunu. Bunu yaparsanız, o zaman Alman Çoban diyabet geliştirme olasılığı daha düşük olacaktır.

eklem sorunları. Ortak sorunlar yarışta başka ortak bir tema vardır. Bu eklem sorunları artrit ve displazi içerir. Alman Çoban gelişirse bu durumlardan herhangi ayakta bacaklar, zorluk yürüme ve zorluk ağrı hissedeceksiniz. Eğer Alman Çoban bu sorunu var düşünüyorsanız, o zaman yerel veteriner başvurulmalıdır.

Obezite. Obezite Alman çobanlar arasında bir başka önemli bir sağlık sorunudur ve yine kolayca önlenebilir. Eğer Alman Çoban sağlıksız diyet yem ve sık sık egzersiz yoksa, bu obeziteye yol açabilir. Obezite bir kaç isim, kalp sorunları, karaciğer sorunları ve tümörler gibi daha ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, önleme Alman Çoban ve obezite ile ilgili olarak en iyi yöntemdir. Bunu yapmak için, size ihtiyaç duydukları tüm önemli besin dolu sağlıklı bir diyet, yem emin olmak gerekir. diyet ile birlikte, günlük köpek olmalarını da hayati önem taşımaktadır. Eğer bu iki şeyi yaparsanız, obez olmak için Alman çoban önlemek gerekir.

korkutucu görünebilir Alman Çoban cins sağlık sorunları hakkında bilgi edinin. Eğer evcil hayvan sağlığı üzerinde bir göz tutmak Ancak, olmak zorunda değildir. Harika bir fikir Alman Çoban ile yanlış bir şey olsa bile, yerel veteriner düzenli kontrollerinizi yaptırın.

Bu Nane tüm iyi olduğundan emin olmak ve olması gerektiği şekilde. hatırlıyorum; Sağlıklı bir Alman çoban böylece sağlığı üzerinde bir göz tutmak için emin olun, mutlu bir Alman çoban. Sevgili hayvan bunun için size daha fazla seveceksiniz.

Alman Çoban karışımları Hakkında
Alman Çoban Köpekleri fantastik karışımı vardır. Alman Çoban karışımları ile ilgili tüm bilmek için okuyun.

ilk melez köpek ve bir köpek tasarımı arasındaki fark ne olduğunu anlamak gerekir Alman çoban ve farklı karışımlar Alman Çoban hakkında derinlemesine bilgi collieAntes.
Web Musica Web Musica Web Musica Acérola Musica Acérola Musica Acide Hyaluronique Musica Ail Musica Aloe Vera Musica Aloe vera Musica Aphrodisiaque Musica Artichaut Musica Ashwagandha Musica Ashwagandha Musica Astragale Musica Avocat Musica Acai Baies Musica Banane Musica Boswellia Musica Cacao Musica Café Vert Musica Cannelle Musica Chardon Marie Musica Cheveux Musica Chlorella Musica Chlorella Musica Citron Musica Coenzyme Musica Coeur Musica Cordyceps Musica Cordyceps Musica Curcuma Musica Curcuma Musica Damiana Musica Dents Musica Dhea Musica Echinacea Musica Echinacea Musica Eucalyptus Musica Fatigue Musica Fenugrec Musica Fenugrec Musica Fractures Musica Ganoderma Musica Ganoderma Musica Garcinia Cambogia Musica Garcinia Cambogia Musica Gelée Royale Musica Gelée Royale Musica Gingembre Musica Gingembre Musica Ginkgo Biloba Musica Ginkgo Biloba Musica Ginseng Musica Ginseng Musica Gluten Musica Goji Musica Goji Musica Gotu Kola Musica Graines de Chia Musica Grenade Musica Griffe du Chat Musica Griffonia Simplicifolia Musica Griffonia Simplicifolia Musica Guarana Musica Guarana Musica Harpagophytum Musica Harpagophytum Musica Huile Argan Musica Bourrache Musica Intestins Musica Kudzu Musica Levure de Bière Musica Maca Musica Maca Musica Magnesium Musica Mandragore Musica Memoire Musica Mélatonine Musica Mélisse Musica Menthe Musica Miel Musica Millepertuis Musica Omega 3 Musica Ortie Musica Probiotique Musica Peau Musica Propolis Musica Quinoa Musica Masse Musculaire Musica Rhodiola Musica Rhodiola Musica Safran Musica Schisandra Musica Shiitake Musica Spiruline Musica Spiruline Musica Stress Musica Systeme Musica Testosterone Musica Thé Vert Musica Thym Musica Tribulus Musica Tribulus Musica Vitamine D Musica Vitamines Musica Yeux Visions Musica Web Musica Web Musica Acai Berry Musica Aloe Vera Musica Ashwagandha Musica Chlorella Musica Cinnamon Musica Echinacea Musica Garlic Musica Ginger Musica Ginkgo Musica Ginseng Musica Gluten Musica Goji Musica Guarana Musica Lemon balm Musica Lemon Musica Maca Musica Omega 3 Musica Peppermint Musica Propolis Musica Rhodiola Musica Royal Jelly Musica Spirulina Musica Tribulus Musica Turmeric Musica Aphrodisiac Musica Muscular Mass Musica Eyes Musica Fatigue Musica Fractures Musica Hair Musica Headache Musica Heart Musica Immune System Musica Intestines Musica Skin Problems Musica Stress Musica Teeth Musica Vitamins Musica Acerola Musica Argan Musica Artichoke Musica Astragalus Musica Avocado Musica Banana Musica Borage Musica Boswellia Musica Brewers Yeast Musica Cats Claw Musica Chia Musica Cocoa Musica Coenzyme Musica Cordyceps Musica Damiana Musica Dhea Musica Eucalyptus Musica Fenugreek Musica Ganoderma Musica Garcinia Musica Gotu Kola Musica Green Coffee Musica Green Tea Musica Griffonia Musica Harpagophytum Musica Honey Musica Hyaluronic Acid Musica Kudzu Musica Magnesium Musica Mandrake Musica Melatonin Musica Milk Thistle Musica Nettle Musica Pomegranate Musica Probiotics Musica Quinoa Musica Saffron Musica Schisandra Musica Shiitake Musica St Johns Wort Musica Testosterone Musica Thyme Musica Vitamin D Musica Web Musica Web Musica Web Musica Web Musica Web Musica Web Musica Web Musica Web Musica
Çoğu insan iki köpek geçen melez yavru neden olacağını düşünüyorum. Bu hiç de doğru değil! İki safkan köpek çapraz eğer bir sokak köpeği (melez) ikiden fazla cins oluşurken ortaya çıkan yavru, tasarımcı köpek olarak sınıflandırılır. Eğer çapraz ise her yarışın% 50 çünkü Örneğin, bir Alman Çoban, daha sonra ortaya çıkan yavru tasarımcı köpek olarak sınıflandırılır bir safkan retriever safkan. tasarım Ortaya çıkan bu yavru bir sonra başka bir Alman çoban ile gündeme getirildi Ancak, bu Mestizos olarak sınıflandırılmış olacaktır. Ortaya çıkan yavrular için% 75 ve% 25 Alman çoban köpeği olurdu. Eğer bir köpek tasarımı benimseyen düşünüyorsun bu sebeple, araştırma yapmak önemlidir ve her iki ebeveyn purebreds olduğundan emin olun. köpek kesinlikle purebreds bir karışımıdır, böylece bu emri seçilir.

Şimdi bir köpek ve bir melez köpek diseñor arasındaki farkları örtülü olduğunu, biz karışımları tüm bilgileri Alman Çoban derinleştirmek yapabilirsiniz.

Aşağıdaki en yaygın karışımlar Alman Çoban bazıları hakkında bazı ilginç bilgiler:

• Alman çoban karışımları konuşurken, muhtemelen sınır collie ve Alman çoban karışımı söz, en yaygın biridir. Alman Çoban ve Border Collie çok zeki köpekler ve işçiler hem de. Bu nedenle, elde edilen karma yavru da genel olarak, bu göstermektedir. Bu zeka ek bir fayda olarak, ortaya çıkan karışık yavru tren nispeten kolaydır.

• Alman çoban ve Labrador karışımı da çok popüler. Elde edilen karışık yavru sıkı çalışma ve tren oldukça kolay olabilir.

• Alman çoban karışımları hakkında öğrenerek, aynı zamanda duyacaksınız karışık Alman Çoban ve Husky konuşun. bu ırkların kaynaklanan Puppies bazı benzersiz özellikleri yanı sıra, zor iş için son derece güçlü köpekler var.

Bir Alman çoban bir kaniş ile geçti • Eğer köpek karışık ortaya çıkan Shepadoodle denir. Shepadoodle çok akıllı bir köpek olduğunu ve bağ olarak az ya da hiç saçı verir. Onlar da çok sosyal değil, aynı zamanda bağımsızlıklarını tadını çıkarın.

Bu mevcut Alman Çoban birçok karışımları sadece küçük bir avuç olduğunu unutmayın.
Orada bunu, fantastik karışımlar hakkında bilgi Alman çoban ve köpek ve Mestizos tasarım arasındaki farkı var. Alman çoban ile karışık bir köpek tasarımı benimseyen hakkında düşünüyorsun Ve unutmayın, ilk araştırma yapın. her iki ebeveyn kesinlikle safkan olduğundan emin olun. Bunu yaparsanız, o zaman sonunda Alman çoban fantastik bir karışımı benimsemek gerekir, bu aileniz için harika bir katkı olacak.

Skip to toolbar