Skip to:
Content
Pages
Categories
Search
Top
Bottom

General

Name

Blog kulinarny

About Me

Masz jeden cel – zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego bloga i przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, Polsce i za “granico”. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje publikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swój lokal, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Website URL

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Skip to toolbar