Skip to:
Content
Pages
Categories
Search
Top
Bottom

Extras

Interests

Standardowy model SE (28 050 USD) jest wyposażony w 18-calowe felgi i opony wyczynowe https://brake.magicexhibit.org/
, hamulce tarczowe na cztery koła (z asystentem hamowania, kontrolą trakcji i elektronicznym rozkładem siły hamowania, dla dodatkowej pewności podczas postojów z dużą prędkością / typu awaryjnego). Kontrola stabilności jest dostępna opcjonalnie.

Zgrabną cechą Maximy jest dostępny na stałe nadwymiarowy szklany dach Skyview. Nie jest to szyberdach (i nie otwiera się), więc nie poczujesz powiewu we włosach – ale nadrabia to wpuszczając dużo światła, które naprawdę rozjaśnia wnętrze i sprawia, że ​​czujesz się bardziej otwarty w górę (coś w rodzaju świetlików w twoim domu).

Lub wybierz SL z bardziej miękką sprężyną, w której zamontowano mniej https://samochod.magicexhibit.org/
agresywne opony na 17-calowych felgach, drewniane wykończenia (zamiast sportowych elementów metalicznych/szczotkowanego aluminium) i ksenonowe światła HID.

Za kolejne 1800 USD (na każdym poziomie wyposażenia) możesz zamówić urządzenie GPS w desce rozdzielczej z jednym z najlepszych dostępnych obecnie układów wizualnych. W przeciwieństwie do większości wyświetlaczy GPS – które wyglądają jak elektroniczne wersje standardowych map drogowych – ten wyświetla Twoją trasę w sposób, który pozwala „zobaczyć” drogę przed Tobą, tak jakbyś leciał samolotem kilkaset stóp nad ziemią.

Zamiast spoglądać w dół (i w jednym wymiarze) na faliste linie, patrzysz przed siebie w kierunku celu, a horyzont aktualizuje się podczas jazdy. Ten sposób patrzenia na rzeczy klika w twojej głowie łatwiej niż standardowy https://samochody.magicexhibit.org/
format “mapy” GPS, pomagając ci zorientować się wizualnie. Widzisz, gdzie jesteś, co jest wokół ciebie i dokąd zmierzasz. Wszystkie urządzenia GPS powinny być zaprojektowane w ten sposób.

Również nowość w 2007 roku – znacznie czystszy zabieg z przodu, który jest dużą poprawą w porównaniu z zębami używanymi w zeszłym roku.

Zła wiadomość: koniec z manualną skrzynią biegów. Dla 2007, Maxima przychodzi tylko z bezstopniową przekładnią (CVT) zamiast sześciobiegowej manualnej (i konwencjonalnej 5-biegowej automatycznej), która była dostępna w zeszłym roku. W przypadku CVT nie ma „wstrząsu zmiany biegów” – ponieważ nie ma biegów, a więc nie ma zmiany biegów – ale CVT typu „zabierz lub zostaw” może zniechęcić https://flaz.magicexhibit.org/
kupujących, którzy uważają ręczną skrzynię biegów za najważniejszy element prawdziwej skrzyni biegów. sportowy sedan. Szczególnie dziwne jest to, że Nissan zdecydował się na ten krok z Maximą, która zbudowała swoją reputację na tym, że była jednym z pierwszych/kilku czterech drzwi, które można było zamówić z kijem.

Nie pomoże to, że moc wyjściowa Maximy ’07 na papierze została zmniejszona o 10 koni mechanicznych, do 255 (z zeszłorocznego 265). Zmiana w ocenie wynika z nowych zasad pomiaru i raportowania rzeczywistej mocy – a 3,5-litrowy silnik V-6 https://cars.magicexhibit.org/
Maximy z 2007 roku to ten sam silnik, co zeszłoroczny 3,5-litrowy V-6. Ale chociaż rzeczywista moc się nie zmieniła, trudniej jest pochwalić się około 255 KM niż 265 KM – zwłaszcza teraz, gdy silniki o mocy około 250 KM są dopiero w połowie stawki.

Pięć lat temu moc 255 KM była imponująca. Teraz jednak to nic wielkiego. Hyundai Sonata ma silnik V-6 o mocy 234 KM. A Toyota Camry 3,5 litra V-6 o mocy 268 KM przewyższa Maximę o prawie 15 koni mechanicznych.

Nissan twierdzi, że CVT Maximy — oparty na jednostce, która po raz pierwszy pojawiła się w SUV-ie Murano/crossover — został dostosowany do bardziej agresywnych osiągów, ale chociaż CVT ​​ma wiele zalet (jest bardziej płynny https://price.magicexhibit.org/
, i oferuje potencjalna oszczędność paliwa dla innego) entuzjastyczni kierowcy mogą przegapić takie rzeczy, jak piskliwe wypalenia i możliwość odrzucenia szczekających opon 1-2 zmiany biegów na wyższy.

Jest to niemożliwe w przypadku CVT. Ma tryb „ręczny”, który pozwala utrzymać wysokie obroty do agresywnej jazdy (szczególnie w ostrych/szybkich zakrętach, w których Maxima wciąż się wyróżnia), ale to nie to samo https://suv.magicexhibit.org/
, co posiadanie prawdziwych biegów do wiosłowania. Stań na gazie, a Maxima rzuca się do przodu z autorytetem – ale brakuje części surowej przemocy, która powinna towarzyszyć temu procesowi.

WordPress Usage

Personal

Skip to toolbar