Skip to:
Content
Pages
Categories
Search
Top
Bottom

General

Name

Komforto

About Me

Меблевий магазин ортопедичних матраців і аксесуарів для здорових снів. Цікаві сучасні рішення дерев‘яних ліжок. В своємо асортименті представляємо меблі від відомих виробників таких як Естелла, Камелія, Лев, Олімп, Ронель, Мебус, Дрімка. Представлямо великий вибір матраців від Матролюкс, Катеринославських меблевих майстерень, Андерсен, Come-for, Велам, Karibian Descanso.
Масив натуральної деревини – це екологічно чистий, гіпоалергенний матеріал, що перевершує за характеристиками МДФ і ДСП, також він не вимагає спеціального догляду. Завдяки цим властивостям матеріал застосовується при виготовленні меблів для дому та офісу. Зокрема – ліжка у спальню і дитячі кімнати.
У каталозі магазину Komforto.com.ua зібрані меблі з масиву дерева провідних українських виробників. Модифікації дерев’яних ліжок: з ламельною основою під матрац або без неї, підйомним механізмом, з висувними ящиками або полицями, з жорстким або м’яким узголів’ям. Розмірний ряд ліжок з масиву: від дитячого 80х190 см. До великого двоспального 180х220 см.

Current Location

м. Львів, вул. Зелена 115Б

Skip to toolbar