Skip to:
Content
Pages
Categories
Search
Top
Bottom

General

Name

skrecklolita

About Me

tigrai

Tigras yra didžiausias iš keturių didžiųjų kačių, yra labai gražus gyvūnas ir žavisi visame pasaulyje. Tigrai yra žiaurus plėšrūnai ir labai protingas, tai daro juos jų natūralioje aplinkoje vadovas, jie galėjo sėkmingai vystytis nuo antikos laikų, beveik prieš du milijonus metų ir išliko prisitaikyti prie savo aplinkos.

tigresLas žmonės gali pripažinti tigrai, nes dryžiai pozuoja jų kūnų, šie juodai balti dryžiai sukurti labai įdomių ir unikalių modelius, šie modeliai skirti tigrai yra spalvą, kuri padeda jiems pasislėpti piktžolių.

negailestingi medžiotojai

Tigrai yra žiaurus, kai jie medžioklė, tačiau ne visada medžioti taip, kaip tikėtasi, kai jie galėtų persekioti grobį, turite tik keletą sekundžių, šokinėti ir nužudyti. Dėl savybių jie turi gali pašalinti daug didesni, nei jie yra gyvūnai taip pat linkę būti vienišiai, todėl jūs niekada pamatyti, kad medžioti grupėmis kaip liūtai, tačiau pasidalinti savo grobį su kitais, siekiant komunikacijos tarp jų. Tigrai gali peršokti per 30 pėdų, kuris tikrai suteikia jiems pranašumą, kai jie puola savo grobį, ir tai daro juos labai gerų medžiotojų.

Jie linkę eiti savo keliu, išskyrus atvejus, kai jie nori reproducirce, bet po poravimosi, eikite savo keliu. Moteriška yra duobės laukia savo jauniklius gimti, tai atliekama maždaug 16 savaičių po gimdymo. Cubs yra akli nuo gimimo, jis ganys juos pieną iš motinos kūno 8 savaites, ji gali turėti 3-4 jauniklius tuo metu.

Yra 6 iš 9 porūšiai tigrai Žemėje. Kaip ilgai jie galės išgyventi? Šiuo metu visi likusieji rūšys yra laikomos nykstančios.

Nepaisant pastangų taupyti ateityje Nėra jiems vietos, jie vis tiek reikia padaryti daug svarbių pokyčių turėti dideles viltis išgyventi.

Tigras frenteCuando kyla, kad tigrai skaičius, kad yra labai mažas, tai nėra perdėta, dauguma rūšių yra mažiau nei 1000, tai reiškia, sunku apsaugoti ir skatinti vienybę tokiu tempu, kad skaičiai didės. Inbrydingas apsauga turi vykti taip, kad genofondas tas, kurios sukurtos nesumažintas procese.

Tai nėra pageidautina, kad tigrai yra dėmesio centre, kai viskas pablogėjo, šie scenarijai yra ataka, kuri buvo Las Vegase, kai tigras pabėgo iš zoologijos sodų ir puolė žmones, plius cirko užpuolė treneriai ir visuomenės nariai, šie incidentai yra izoliuotas, bet linkę turėti didžiulį kiekį dėmesio žiniasklaidoje.

Vienas iš didelių problemų su tigrų populiacijos mažėja mažiau nei pusė jų palikuonių, gyvenančių iki 2 metų, ir nėra pakankamai subrendęs poruotis. Tie, kurie išgyventi dažnai gyvena apie 15 metų gamtoje ir nelaisvėje apie 20 metų vidutiniškai, kai kurie iš Sibiro tigrai nelaisvėje linkę gyventi ilgiau nei 25 metų, pastarasis geriau nei kitų rūšių.

Štai keletas dažniausiai užduodamus klausimus apie tigrai.

Kaip ir kur galiu gauti mano paties gyvūno tigras?

Tigrai yra laukiniai gyvūnai, ir jie nėra prijaukinti. Nesu naudai turintys tigras kaip augintiniui. Būtų baisi tigras ir ne taip gerai asmeniui. Tigrai yra mielas, kaip šuniukų, bet, kaip jie auga, gali pakenkti žmogui labai lengvai, reikia ypatingą medicininę priežiūrą, kalcio papildai šuniukai, 20-40 svarų mėsos maistui, o daug erdvės. Dauguma tigrai yra perkamos kaip augintiniai yra apleistos arba piktnaudžiaujama. Daugelis žmonių mano, kad pašalinti nagus ir iltis tigro, bus pakankamai, kad jis, kaip augintiniui. Dabar, jei jūs turite savo širdis nuo tigro priežiūros, galite tai padaryti “priimti” vieną gyvūnų šventyklą. Jūs galite “priimti”, tigras, kuris yra gydomas Karalių slėnyje ar Sanctuary Rekolekcijos 2400 $ (JAV) per metus. Jei manote, kad tai yra per daug išleisti – kaip jums rūpintis savo tigras?

Kokie yra baltos dėmės ant Tigro ausis atgal?

Baltos dėmės vadinamos akių taškai “ar” taškai plėšrūnas “. Padėti išlaikyti tigras jauniklius saugius nuo plėšrūnų artėja iš paskos, matyt akis, taip pat, kad atrodytų, kad tigras yra didesnis ir ieško plėšrūnų.

Kas tigrai kaip vanduo, ir gali plaukti?

Taip, tigrai mėgsta vandenį ir yra puikūs plaukikai. Jo kojos webbed. Kai tigras driekiasi savo kojas į vandenį, ji yra greita plaukikė. Kartais tai trunka užtvankos į vandens, gauti pranašumą, nes kanopinių žvėrių lėčiau vandenyje.

Kas yra Tasmanijos tigras?

Tasmanijos tigras yra sterblinis iš Australijos.

Kodėl tigrai yra beveik išnykusi?

Tigras yra nykstanti rūšis. Manoma, kad yra apie 4000 – 6000 laukinių tigrai šiandien, nors kai kurie įverčiai yra toks didelis, kaip 7500 Yra apie 1150 nelaisvėje. Dėl teritorijos ir brakonieriavimo mažėja, tigrai badauti ir parodyti aštrių nuosmukius jų gyventojų. Rimtas buveinių praradimas dėl augimo ir plitimo žmogaus, daro tigras turi vis mažesnę teritoriją.
Tigrai, 20 amžiuje buvo manoma, kenkėjai, nes jie minta stiebų ūkininkams. Rusija ir Kinija pasiūlė atlygį kaip kompensaciją už jo sunaikinimą, kad tigrai žuvo arba nunuodytas per klaidą. Medžioklė tigrai tapo labai populiarus 1900, ypač britų viršutinė klasės Indijos pareigūnas. Rusijoje, kareiviai medžiojo tigrai, kaip dalį savo mokymo padidinti drąsą mūšyje.
Nors dabar jis yra neteisėtas medžioti bet kokį tigrą, tai vis dar paskersti brakonierių. Tai górujący grėsmė Sibiro tigras. Vis jie medžioti šių gražių kačių, ypač paltai, kaulų ir kitose gyvūnų organizme. Kaulai ir kitos kūno dalys yra naudojamos tradicinės Rytų medicinos.

Kas yra Lyderis?
Lyderis yra vyrų liūtas ir Tygrysica sūnus.

Kas yra Tigon?
Tigon yra vyrų tigras palikuonys ir A leona.Características Tigrai
Tigrai yra laikomi labiausiai patrauklių būtybių pasaulyje, yra daug informacijos sužinoti apie juos, yra nuostabių įvykių, kurie padės jums gauti daugiau žinių apie gyvenimą, ypatumus ir ateityje šių gyvūnų ,

Tigras tigresCada funkcijos yra unikali pasaulyje ir turi dryžuotas modelis, kuris identifikuoja ją.
Ši funkcija tigras yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip atskirti vienas kitą, šios eilutės yra naudojamos paslėpti jų natūralioje aplinkoje, ir gali prisėlinti savo grobį.

Didžiausia porūšius yra Sibiro tigras.

Yra šešios porūšiai tigrų pasaulyje ir dar trys yra arti išnykimo.
Likusios šešios tigras porūšiai yra klasifikuojamos kaip nykstančios rūšies.

Visi tigrų porūšiai yra labai teritorinė.
Tigrai yra vienišas.
Dauguma tigrai yra vienišas funkcija, kuri yra išskiriama, kai jie yra įsimylėję, poravimosi, arba didinant savo vaikus į patelių atveju.

“Tigras” reiškia “rodyklę”.
Žodis “Tiger kilęs iš graikų kalbos žodžio” Tigris “, kuris yra kilęs iš persų žodžio, reiškiančio rodyklę, tikriausiai, šis pavadinimas tapo dėl to, kad tarp Tigro ir strėlės, ar Tigro upės greičio palyginimas.

Tigrai šiol iš maždaug 2 mln metų.
Seniausi fosilijos tigrai yra manoma, kad būti apie 2 milijonus metų. Tai buvo rasta įvairių sričių Kinijoje ir turėjo panašūs į šiuolaikinius tigrai funkcijų.

Bengalijos tigrai rimtai pavojus.
Manoma, kad yra mažiau nei 2000 Bengalijos tigrai pasaulyje, tačiau yra ne porūšis išnykimas turi daugiau problemų, Pietų Kinijos tigras porūšis yra mažiau žmonių.

Tigrai mišinys.
Yra keletas mišrių tigrai, dauguma jų yra veisiami nelaisvėje. Kas yra žinoma kaip Liger yra hibridas kryžius tarp vyrų liūtas (Panthera leo) ir Tygrysica (Panthera tigris). Tigon arba tigrón yra vyrų tigro hibridas ir liūtas užaugo nelaisvėje, šie hibridai turi skirtingas savybes į jų tėvų, pavyzdžiui, jie yra daug didesni. Dauguma laiko šie du hibridai vyrai yra sterilus, bet moterys gali sėkmingai daugintis. Šių hibridų kūrimą vis dar yra labai paplitęs zoologijos sodų Kinijoje.

Baltas tigras yra genetinės mutacijos rezultatas.
Baltas tigras yra labai reti, tigrai su šių funkcijų turi tėvus su mutavo genas yra veisiami su šia spalva zoologijos soduose, todėl iš giminingo poravimo daug. Tai yra priežastis, kad balti tigrai pasižymi kurti rimtų sveikatos problemų ir fizines deformacijos.

Tigras salyklo arba mėlyna tigro
Salyklas tigras arba mėlyna tigro turi juoda ir mėlyna, dauguma Tigrai Maltoje yra žinoma, kad porūšiai pietų Kinijoje, yra didžiausia porūšiai nykstančių rūšių.

Tigrai neturite lengvą gyvenimą.
Tigrai yra puikūs plaukikai.
Tigrai pasižymi puikia plaukikų ir dažnai per dieną atsipalaiduoti tvenkinių, upelių ir upių, ieško vandens, atvėsinkite per karštomis dienomis ir netgi sugeba atlikti grobį per vandenį.
Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire Fire
Kai tigrai yra žmogaus žudikai.
Tigrai žuvo daugiau žmonių nei bet kurio kito kačių pasaulyje, tai gali paklusti to, kad žmonės vis dažniau kėsinamasi natūralią jų buveinę.

Kai tigrai yra garsus.
Tigras Mikė Pūkuotukas serija yra viena iš labiausiai pripažintų pasaulyje, milijonai dolerių suvartojama kasmet nuo Žaislai, žaidimai ir šou apie šio pobūdžio tigrai parduoti.

Tigrai yra labai populiarus.
Tigras, pagal savo pobūdį, neseniai buvo pavadintas mėgstamiausias gyvūnas žmonių per apklausos gyvūnų planetą, šuo buvo arčiausiai tigras šiame reitingavimo gyvūnų.

Dydis ir savybės tigrai priklauso nuo jų buveinių.
Nnorte tigrai yra didesni nei vertinant buveinių ir plėšriųjų dydžio, kurie turi savo žinioje pietus, dėl tos pačios priežasties Šiaurės tigrai šviesesnė nei tiems, kurie gyvena pietuose.

Tigras gali šokinėti pirmyn iki 33 pėdų metu.

Tigrai yra apibūdinamas kaip mažesnis nei vyrų tigrai.

Manoma, kad vien JAV yra 12.000 tigrai nelaisvėje.
Šis skaičius yra daugiau nei yra registruoti aplink tigro mundo.Especies gamtoje
Yra šešios likusios porūšiai tigrų pasaulyje, jų apsauga yra labai svarbus tiek gamtoje ir nelaisvėje, nes ji nėra pakankamai šių gyvūnų išgyventi tik nelaisvėje, turime užtikrinti, kad jie galėtų toliau išgyventi gamtoje. Tigrai yra evulucionado beveik du milijonus metų ir sugeba lengvai prisitaikyti prie savo aplinkos, tačiau, kai jų aplinka yra sunaikinta ir žūsta daug iš jų neturi jokių šansų.

Tigras Tigras Rūšys saltandoDatos

Bengalijos tigras duomenys.
Sibiro tigras duomenys.
Tiger Faktai Sumatra.
Malajų Tiger faktai
Tiger Faktai Indokinijos.
Duomenų Pietų Kinijos tigras.
Faktai tigrai išnykusi rūšis.
Pietų Kinijos tigras

Pietų Kinijos tigras (Panthera tigris amoyensis) yra rasė, kuri yra labiau susirūpinę mokslininkai, kaip manoma, turi būti išnykusi gegužės ateinantį dešimtmetį ar dar anksčiau. Tikimasi, kad dedamos pastangos siekiant padėti užkirsti kelią rūšis tampa išnykusi. Dabar šis gyvūnas pasirodo nykstančių gyvūnų viršaus, tai nėra geras ženklas, kad jos ateitį.

Sibiro tigras

Didžiausia ir žinomiausių yra Sibiro tigras (Panthera tigris altaica), šiuo konkrečiu porūšis yra nustatyta tik Tolimųjų Rytų Sibiro, kur jie yra saugomi.
Didžiausia problema jiems yra jų pačių genetika, yra glaudžiai susiję, net ir tuos, kurie nėra palikuonys kiti. Tai daro auginimas yra veiksminga, ji taip pat yra sunku gali būti fizinis grėsmė ši rūšis iš tigro.

Sumatran tigras

Sumatran tigras (Panthera tiger Sumatros) yra mažiausias iš visų tigrų porūšiai, yra apie 500 ar mažiau pasaulyje. Buvo stengiamasi padėti apsaugoti juos ir jų saugumą, tačiau šios pastangos buvo nuo 2007 m tai, kad yra tik kad tigrų Sumatros suma reiškia, kad jis buvo ir toliau bus aukos medžiotojų, kad įstatymai ne visada galima taip glaudžiai, kaip jie turėtų susitikti.

Bengalijos tigras

Utigre burną tigrų porūšis yra didžiausia Bengalijos tigras (Panthera tigris Bengalijos). Jie turi aukščiausius numerius gamtoje su apie 1400 maždaug, nors jie turi du ar tris kartus gyventojus daugiau nei kitų rūšių, yra labai didelė rizika išnykti, todėl jie šiuo metu priskiriami pavojus kaip kiti porūšiai.

Malaizijos tigras

Malaizijos tigras (Pantera Tigrai jacksoni) yra mažiau žinomų rūšių. Iki 2004 jie nebuvo pripažinti kaip rūšies. Jie taip pat pavojus, tik apie 600-800 jų lieka jų natūralių buveinių. Jie dažnai prieštarauja žmonių, nes jie puola gyvulius, kai prieinama.

Indokininis tigras

Paskutinės porūšis yra Indokinijos tigrų (Panthera tiger corbetti) tik keli šimtai iš jų lieka jų natūralių buveinių, pagrindinis jų racioną sudaro laukinių kiaulių, elnių, ir net laimėjo dėka žmonių, kurie įsiveržė natūralią jų buveinę. 1930 ten buvo daugiau nei 2000 iš jų, tačiau medžiotojai pradėjo medžioti, ir taip prasidėjo jų buveinių sunaikinimo.

išsaugojimo pastangos

Būta daug išsaugojimo pastangos visame pasaulyje, kurie padės apsaugoti skirtingus porūšius tigrų. Turite šviesti visiems apie juos ir paaiškinti jų vaidmenį ekosistemoje yra labai svarbus, todėl žmonės gali sužinoti, kodėl saugoti šiuos gyvus gyvūnus yra labai svarbi. Nors nėra tikslios informacijos, yra maždaug tarp 3062 ir 5,066 tigrai liko gyvas šiandien pasaulyje. Tai apima tiek laukinių ir nelaisvėje, jei visi daro jų dalis padės užtikrinti, kad šie gyvūnai sugeba išlikti mūsų pasaulio dalis tikrai reikia pamatyti, kad šios rūšys gyvena milijonus metų, tai yra įmanoma pasiekti, jei žmonės yra išsilavinę ir mokomi cuidarlos.Tigre Bengalijos
Bengalijos tigras randamas Indijoje ir Bangladeše, yra žinoma, kad gyvena tiek karšto dykumos plotus ir pievas, kur klimatas yra drėgnas ir vėsus.
Tigrai yra viena iš didžiausių rūšių pasaulyje ir taip daug tigrai, nors tai nereiškia, kad jie negali gauti turi būti pavojuje, nes ten yra tik apie 1400 iš jų natūralioje aplinkoje.

Įdomu tai, kad yra apie 1%, kad būtų patikrintos DNR hibridai, sūnų Bengalijos tigrai ir Sibiro tigrų. Šie hibridiniai tigrai atrodo gerai prisitaikyti prie gamtos. Dauguma vyrai yra sterilus. Manoma, kad tai genetinis ryšys buvo klaidų veisimo nelaisvėje ir po jo išleidimo į laukinę gamtą, rezultatas.

Didžiausia grėsmė Indijoje yra tai, kad jų natūralių buveinių ir toliau gresia Medienos ruošos įmonių. Tai lemia padidinti jų kova išgyventi mažesnio ploto ir mažiau grobio maitinti, be to, rasti pakankamai vandens yra taip pat būdinga problema.

Tigras burnos blancoSe galite rasti daug panašumų tarp Bengalijos tigras ir Sibiro tigras, tai yra, nes buvęs yra antro porūšis.

Šis tigras rūšys gali sverti iki 500 svarų visiškai auginami vyriškos ir apie 400 svarų už moterų potvynio. Jų uodegos yra labai ilgas ir galvutės yra didesnis nei kitų rūšių. Bengalijos tigrai yra puikūs medžiotojai ir minta grobio rasti aplink Indijos, elniai, antilopės, kiaulių ir buivolus įvairovė. Jie taip pat mačiau juos valgyti beždžionių, paukščių ir kitų mažų grobį, kai jos pagrindinis maistas tampa menki.

Kai kuriose srityse Bengalijos tigrai veislinių galvijų vartoti vyro. Šie ūkininkai tada dalyvaujančios neteisėto žudymo tigrų apsaugoti savo investicijas į gyvulių.

Taip pat buvo pranešimų Bengalijos tigrai nužudyti ir valgyti žmones. Tačiau, manoma, kad tai yra tiesiog patenkinti savo poreikį maisto, kai jie nebuvo galima rasti kitą grobį dienų. Jie linkę vartoti iki 60 svarų maisto tuo pačiu metu ir tada gali eiti kelias dienas nevalgius.

Manoma, kad šiuo metu yra mažiau nei 2000 Bengalijos tigrai, tai mažiau nei pusė gyventojų tai buvo prieš 10 metų. Kaip rezultatas, yra apsaugos planą ir panaikinti brakonieriavimas yra didžiausia problema.

Humanišką Visuomenė Gyvūnijos Indija tiria visus brakonieriavimo tigrų kaltinimus. Jie konfiskavo daug tigro dalių ir odų, tačiau ji dažnai būna sunku juos gauti į šaltinį, kuris yra iš tikrųjų atsakingas už mirtį ir kontrabanda, nes nors yra daug sulaikytieji yra daugiau žmonių, dalyvaujančių šiame procese, nuo kurio jie galėtų rasti.

kiti mato:

balta arba Albino tigras, Bengalijos tigrai Nuotraukos

Padengti brakonieriavimo daugelis medžiotojų kreipėsi į apsinuodijimo tigrai, imituoti, kad rastas negyvas, todėl nėra atsakingas už jo mirtį, tą pačią praktika yra paplitusi tarp Sibiro ganaderos.Tigre
Sibiro tigras yra didžiausia iš kačių, ji turi labai prestižinį titulą, tai yra, nes tai taip pat yra didžiausia iš tigrų rūšių. Kaip jos pavadinimas reiškia rasti Sibire, deja tai yra vienintelis jų natūrali buveinė, nes jie buvo sunaikinta Azijoje ir Rusijoje pastaraisiais metais. Baisu yra tai, kad jie yra genetiškai labai arti kitų rūšių tigrai jau išnykusi.

tigresEsto veda žmones galvoti, kas bus šių gyvūnų ateitimi.
Šiandien yra aukštesnių kalnų vietovėse ir yra toli nuo žmonių. Tie, kurie gyveno žemesniuose lygiuose buvo sunaikinta žmogui, per medžioklę arba kliringo miškų plotus, rasti pakankamą maisto šių lygių gali tapti labai sunku, jie linkę vartoti kuilius ir elniai rasti šių miškų plotus storio.

Yra labai mažai renginių, kuriuose Sibiro tigras puola žmones, tačiau dėl savo dydžio ir išvaizdos Daugelis žmonių rasti bauginanti. 2007 jie išnuomotas tigras iš Kalifornijos zoologijos sode ir nužudė žmogų, kuris buvo įkyrus jį visą dieną.

Tigras turi siverianoEsto daug žiniasklaidos dėmesio ir susidaro įspūdis, kad šie tigrai siekia minta žmonių, bet tai ne visai tiesa.
Tai tigras gali būti iki 11 pėdų ilgio ir sveria 650 svarų. Tai daro iš žmogaus ekvivalentas 6 pėdų aukščio.

Ar labai greitai gyvūnai, spalvos su juostelėmis, jie yra stiprūs ir galingi, tai daro Sibiro tigras yra nustatyta kaip populiariosios kultūros simbolis, ji taip pat rodo, jiems trofėjų kai kurių medžiotojų, kurie nori žudyti gyvūną jaudulį.

Teisinė ir nelegali medžioklė šių gyvūnų vis dar kelia susirūpinimą, nes atokiose vietovėse yra sunku užtikrinti, kad šie veiksmai nepasireiškia.

Nėra pakankamai jėgos, kad iš sričių, kuriose Sibiro tigras medžiotojai.

Didelė problema dėl Sibiro tigrai ateityje dėl genetinės profilyje trūkumo. Ši rūšis turi labai mažai variacijos, kai jis ateina į skiriamųjų genetinių veiksnių.

Įvaisą gali sukelti palikuonims, kad yra genetiškai labai prasta ir tai nepadės savo išlikimą.

Kai veisimas nelaisvėje jie padeda išsaugoti šio tigrų veislės, kuri yra labai svarbi genetika.

Kinijoje yra daug sričių, kur Sibiro tigrai yra kruopščiai auginami įvairesnės savo genetinį paveldą, tikimasi, kad šis eksperimentas tipas būtų naudinga jiems jų išlikimui ir kokybės šio tigrų rūšių, be to, informacija turime apie kitų rūšių, įskaitant tuos, kurie išnyko Sibiro tigras padeda išgyventi. Šiuo metu yra šimtai jų lieka laisvėje, jie ketina imtis veiksmų daug organizacijų, siekiant padėti išlaikyti šį gyvų tigrai natūra.

Skip to toolbar